Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megkaphatom a...

Szerintetek megkaphatom a négyest év végén?

Figyelt kérdés

Első félévi jegyeim:

2,1,2,5,3. - Ebből a két 2-es és a 3-as piros jegy (tehát duplán számít).

Félévkor 3-as lettem.

Második félévi jegyeim:

4,5,5,5. - Ebből a három 5-ös piros jegy.

A tanárom azt mondta,amikor még csak két 5-ösöm volt,hogy ha a másik két témazárót is megírom ötösre talán 5-ös is lehetek.

Azóta viszont beteg lett,kb. 1hónapig nem volt tanárunk és nem haladtunk az anyaggal.Aztán lett helyetesítő tanár,mert kiderült,hogy a tanárnőnk hosszabb ideig nem lesz.Az új tanárnál írtam meg az utolsó dolgozatomat.

Így viszont nem tudjuk befejezni az anyagot,és már nem valószínű,hogy lesz jegyem.


Az átlagom 3,6 és ez így nem 4-es,de második félévben csupa jó jegyeim vannak.

Van esély a 4-esre,vagy nincs?


2010. máj. 30. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Javuló tendencia miatt kaphatsz 4-est szerintem. A 3,6-ot amúgy is felfelé szokás kerekíteni.
2010. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tanárfüggő. te ismered a tanárod, hogy mennyire szigorú. ha kétesre állsz, lehet, hogy ad javítási lehetőséget. hajrá!
2010. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a baj,hogy nem tudjuk,hogy ki fog lezárni minket.Ha a tanárunk,akkor meg lesz a 4-es,de ha a helyettesítő tanár,akkor nem tudom,hogy meglesz-e.

2010. máj. 30. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:

A tanárod nem tudom miért mondta h 5 is lehetsz :D első fél év is súlyban van.

Am meg az is fontos h mennyitől kerekítenek ,mert azt vhogy kihagytad:)

nálunk pl 61től van a jobb jegy

2010. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elsőéves vagyok és nagyon sok tanár máshogy gondolja.

Van aki pl. 3,5-től enged javítani,van aki 3,8-ra nem akarta megadni félévkor a 4-est és van aki 3,7-től adja meg.

2010. máj. 30. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a magyar közoktatás....3,7 sztem már nagyon is h 4es és nem hármas, és csodálkoznak az emberek a tnaulókon h miért olyanok..:S

kérdezz rá holnap h javíthatsz e!(ha kell)

2010. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!