Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanul itt valaki régészetet?...

Tanul itt valaki régészetet? Mesélne róla?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy mennyire váltak be a számításaid a szakkal kapcsolatban, azt kaptad e, amit vártál, esetleg jobb/rosszabb e, és miért? Illetve lehet e mellette dolgozni, mennyire kötött az órarend? Egyáltalán milyen az egész légkör? És persze melyik egyetemen?
2017. nov. 1. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik haverom régészetre jár és azt mondta hogy kb. olyan mint egy tipikus bölcsész szak, nagyon sok töri, stb. Ja és..nagyon sokat isznak. :D
2017. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most vagyok elsőéves az ELTE-n. Én nem mondanám tipikus bölcsész szaknak, legalábbis ha ez abban nyilvánul meg, hogy nem kell sokat tanulni. Én pl. tízszer annyit tanulok, meg ZH-t írok mint az angol-német tanáris szobatársam. Első félévben eddig 8-an buktak vagy mentek el tőlünk. De igazából szakirányfüggő, több korszak közül is választhatsz, vannak könnyebbek köztük. Én szeretem egyébként, csoporttársaim is jófejek. Nekem eddig nem volt időm dolgozni mellette, de ha nagyon akarsz, biztos meg lehet oldani. Akkor válassz régészet szakot ha nagyon elkötelezett vagy, mert ezt csak úgy lehet végigcsinálni.
2017. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!