Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME vagy BGE fiú hallgatók!...

BME vagy BGE fiú hallgatók! Nektek mi a tapasztalatotok az egyetemi ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Választott szaktól és nemek arányától függően mennyire nehéz ismerkedni szaktársakkal az ellenkező nemből?

Van esetleg köztetek "örök szingli" / nem volt még barátnője (vagy akár szűz) / nincs szerencséje a többi hallgatóval?

Engem ez annyiban érdekel, hogy a főleg reál beállítottságú emberek a BME-n és BGE-n mennyire szociálisak vagy sem. Ha esetleg nincs most senkim, de majd megyek e kettő egyetem közül valamelyikre, párválasztást illetően nehéz dolgom lesz úgy átlagban? (nem vagyok eljárós típus, ezért máshol nem nagyon tudnék új ismerősökre, ebből kifolyólag társra találni)

Trollkodásra nem vagyok vevő.



2017. nov. 4. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

"Trollkodásra nem vagyok vevő."


Pedig ebből az lesz. Most komolyan, de tényleg nagyon komolyan. Szerinted van statisztika a BME/BGE szűz fiú hallgatóinak az ismerkedési szokásairól? Inkább erőltesd az ismerkedést, mert így nagy csalódások lesznek. Ha pedig rutint szerzel az emberekkel való kommunikációban, akkor könnyebb lesz párt találni.

2017. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

En bge re jarok, fiu vagyok. Konnyu ismerkedni, csak csinalni kell es nem fulhallgatoval setalni a folyoson. En akaratom ellenere ugy ismerkedem hogy csak megkerdezem h melyik terem hol van :D

Csinalni kell

2017. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha BME-n nem a GTK-ra mégy, akkor nem sok lánnyal fogsz találkozni. A GTK viszont tele van hülye pi***csákkal
2017. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1-nek: ki mondta, hogy statisztika kell? Annyit mondtam, hogy saját tapasztalat kéne. A többieknek sikerült arról írni és köszönöm is nekik.
2017. nov. 4. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:

"#1-nek: ki mondta, hogy statisztika kell? Annyit mondtam, hogy saját tapasztalat kéne."


Te: "Választott szaktól és nemek arányától függően mennyire nehéz ismerkedni szaktársakkal az ellenkező nemből? "


Egyébként kapsz tapasztalatot is, aki ilyet kérdez az szopni fog egyetem alatt is, mert nincs bátorsága senkihez sem szólni.

2017. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez az ismerkedéses dolog attól is függ, hogy kollégista leszel e vagy sem. Én BME-re járok vegyészmérnökire, elég nyitott vagyok ismerkedésre, nálunk ugye a lányok aránya a karon 50-55%, de azt tapasztaltam nem meglepően, hogy koliban megy inkább az ismerkedés és nem az egyetemen. Tehát feltétlen könnyebb dolgod van ismerkedés terén ha kolis leszel, de akkor járj is el néha kocsmázni vagy bulizni a haverokkal aztán hátha összejön valami.
2017. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Gépészként elég nehéz lányokkal ismerkedni, tekintve hogy kevés van belőlük, a normálisak pedig foglaltak.

Ettől eltekintve könnyű ismerkedni, eleve ott a közös támpont: BME-re járunk, együtt szívunk. Emellett ha egy szakra járunk ( márpedig te szaktársat kérdeztél ) nagyon könnyű, hiszen közösek az előadásaink, néha a gyakorlataink vagy a laborjaink is. Először csak a tananyaggal kapcsolatban beszélsz. Aztán általánosságban ez az óra, az a tanár. Aztán más dolgokról is.

Nincs is könnyebb mint egy szaktárssal megismerkedni.

Egy BME-s gépész srác

2017. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!