Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az nagyon ciki, ha én az...

Az nagyon ciki, ha én az anyukámmal megyek nyílt napra az egyik gimibe?

Figyelt kérdés
Szoktak menni szülők is? és ha óralátogatás van, olyankor hol vannak a szülők?

2017. nov. 5. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én öcsém most 8-os és ő is anyával fog menni nyílt napra. Szerintem egyáltalán nem gáz. Sokakat kísér szülő.
2017. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Egyáltalán nem ciki,szerintem így még jobb is.
2017. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaa, akkor jó :D ha be lehet ülni órára akkor hol vannak?
2017. nov. 5. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az óralátogatáaon is anyukámmal voltam tavaly,és még sokak gyereknek bent voltak a szülei
2017. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne parázz, szinte mindenki valamelyik szülőjével szokott menni, sőt talán nincs is olyan, hogy valaki egyedül menne.

2017. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyi tapasztalat alapján mondom, hogy először is szinte minden gyerek szülővel megy a nyílt napra. Erre az iskolák is fel vannak készülve, és sok helyen külön tájékoztatót tartanak addig a szülőknek, amíg a gyerekek nyílt órákon vannak. Egyébként már csak azért is praktikus szülővel menni, mert egyrészt "több szem többet lát", másrészt egy felnőtt más szempontokat is értékel, mint a 14 éves gyermeke, pusztán azért, mert 20-25 évvel nagyobb élettapasztalattal rendelkezik.
2017. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!