Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MSC-re jelentkezésnél mit...

MSC-re jelentkezésnél mit jelent az, hogy fel kell tölteni a leckekönyv azon részét, amelyiken a záróvizsga és szakdolgozat eredménye látható?

Figyelt kérdés
"A felvétel feltétele: felsőfokú oklevél, valamint a leckekönyv azon része, amely a szakdolgozati jegyet és a záróvizsga minősítését igazolja. " Neptunon belül találkoztam ilyen kifejezéssel, hogy leckekönyv, ott azonban nincs záróvizsga vagy szakdolgozat eredmény. Feltöltöttem a diplomámat, és az oklevélmelléklet (amiben benne van minden jegyem) azon részét, amelyiken látható a szakdolgozat és a záróvizsga jegye (mert szerintem csak itt látható.) Ezt elfogadják, vagy ki fogják nullázni, és érvénytelenítik a jelentkezésemet?

2017. nov. 13. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a biztonság kedvéért bemennék a tanulmányi osztályra és megkérdezném, hogy tudják-e, ez pontosan mit jelent, és tudnak-e neked ilyen leckekönyvet adni. Hiszen a Neptunból letöltött leckekönyv sem hiteles, ha azt kéne feltöltened, akkor is kérned kéne a TO-ról aláírt példányt.
2017. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Aki bent volt TO-n az sem tudta (Töltsélfelmindentakkornemleszbaj)

2017. nov. 14. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ott kérdezd meg szerintem az illetékeseket azon a karon, ahova jelentkezel. Szokott lenni felvételi ügyekkel kapcsolatos tanulmányi ügyintéző, annak kéne tudni ilyeneket. De persze a mindent feltölteni lehetőség a biztos... :D
2017. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!