Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell lefordítani...

Hogyan kell lefordítani magyarról angolra a következő szöveget?

Figyelt kérdés

Valaki letudja nekem fordítani magyarról angolra ezt a szöveget?

"Olvastam, hogy gondnokot keresnek Tápiószecsőre. Amennyiben még aktuális szeretnénk jelentkezni. Imádjuk a természetet és nem tudunk tovább városban élni, csak mi ketten vagyunk meg a kutyánk. Másra nincs is szükségünk. Kitartóak vagyunk és gyorsan tanulunk. Jó vagy rossz idő van nem számít, a természetben mindenhogy boldogok vagyunk. Ha van bármi kérdésük még szívesen válaszolunk."


Előre is nagyon köszi a segítséget :)



2017. nov. 13. 15:52
 1/3 anonim válasza:
0%
I read that they look for an assignee for Tápiószecső. In as much yet current we would like to present ourselves. We adore the nature and we cannot live longer in a city, we are two people only our dog. We do not need something else. We are persistent and we study quickly. There is good or bad time doesn't matter, we are happy in all ways in the nature. If there is anything their question we answer with pleasure yet.
2017. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
kb. így lehet lefordítani
2017. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

I have read that you are looking for janitors/caretakers in Tápiószecső. If the offer still stands, we would like to apply. We love nature, and we cannot live in the city anymore. There is only the two of us and our dog. We do not need anything else. We are persistent/unwavering and we learn fast. Whether the weather is nice or unpleasant, it does not matter - as long as we are outdoors, we are happy. If you have any questions, we will respond with pleasure.


Mivel ez úgy néz ki, mint egy (borzalmasan amatőr) application letter, az összevont alakokat és a szlenget hanyagoljuk. Próbáltam minél pontosabban fordítani, de ennek a kis izének még magyarul sincs 100%-os értelme szituációs előismeret nélkül, úgyhogy elképzelhető, hogy nem teljesen azt fordítottam le, amire te gondoltál.

2017. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!