Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lessz a következménye ha...

Mi lessz a következménye ha folyamatosan küldi az ösztöndíjat az előző iskolai gyakorlati hely (cég)?

Figyelt kérdés
Már szakiskolát váltottam, teljesen más szakmára, amikor a munkaruhát visszavittem elmondtam az iskolaváltást. Szóval nem értem miért kapom, most szoljak nekik hogy hé ezt már megbeszéltük, vagy ha nem mit csinálnak?, minden hónapban 19000 kapok, akkor vissza vehetik?

2017. nov. 13. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Majd az evvegi elszamolasnal fog kiderulni.


Nem "vehetik vissza", hanem feljelentenek csalas miatt.

2017. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Az kevés, hogy szólsz a Pista bácsinak. A cégvezetőnek, illetve a gazdasági vezetőnek kell jelezni. Mivel pénzről van szó, így egész biztosan írásos formában is. Ebben valószínűleg a gazdasági vezető fog neked segíteni.

Jobb, ha viszed a iskolaváltással kapcsolatos dokumentumokat is, dátumokkal, pontos intézmény nevekkel, stb...

2017. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha értesítem őket erről a hibájukról, nem tesznek feljelentést ellenem? És az eddig hibásan kapott pénzt visszakérnék?
2017. nov. 13. 21:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Én ezt hülyeségnek tartom hogy a saját hibájuk miatt jelentenek fel, meg hogy én intézkedjek a hibájuk miatt. És ha azt csinálnám hogy értesítem őket, és nem mondhatják hogy nem értesítettem őket erről .
2017. nov. 13. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj be, beszeld meg, nagyon valoszinu hogy a penzt is visszakerik. Utana nyilvan nincs miert feljelenteni.


Ez a "kinek a hibaja" nem egyszeru kerdes. De ha elteszed mas erteket, es hallgatsz rola, akkor...

2017. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Most két helyről kapsz pénzt?

(De jó neked)

2017. nov. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Csak egy helyről kapok ösztöndíjat. A mostani szakmámon nem kapok, az előző iskolám se küldi, csak az a cég.
2017. nov. 14. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szólj nekik, és vigyél vissza annyi pénzt, amennyi megvan belőle. Váljon ez a dolog letisztulttá!
2017. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*ja és egyezzetek meg,hogy a többit, amit már esetleg elköltöttél belőle, mikorra kell pótolnod.

De reális dologban állapodjatok meg, akár kérj ki egy ügyvédnek a tanácsát is, -nem tudom,mennyibe kerül átlagba egy egyórás beszélgetés egy ügyvéddel, de amúgy az csak akkor kell, ha érzed.

2017. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!