Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőrnek lehet tetoválása?

Rendőrnek lehet tetoválása?

Figyelt kérdés

Decemberben szeretnék csináltatni tetoválást az alkarom belső felére.

Szeptembertől pedig a Miskolci Rendészeti Szakgimnáziumba szeretnék járni.

Lehetek rendőr ha a tetoválás az alkarom teljes belső felét eltakarná?

Mert ha nem akkor inkább nem csinálom meg.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. nov. 24. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már láttam tetovált rendőrt, szóval szrintem lehet. Azért ne azt tetováltasd magadra, hogy ACAB :)
2017. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőlük, nehogy utána baj legyen belőle. Nagyon sok helyen csak olyan tetkó lehet, amit takar az egyenruha, pl. pilóták,jobb szállodákba pincérek (pl ahol én dolgoztam) stb. más az, amikor már egy 10 éve szolgáló rendőr tetováltat, vagy egy olyan aki még csak most akar az lenni. Kérdezd meg tőlük!
2017. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

KR-nél ezt írják:


27. Lehet-e tetoválása a jelentkezőknek?


Válasz: A Készenléti Rendőrség parancsnokának állásfoglalása a tetoválásokkal kapcsolatban: „A nyári egyenruházatból ki nem látszó tetoválás nem kizáró ok, ha nem önkényuralmi, tiltott jelkép a tetoválás tárgya. A nyári egyenruházatból kilátszó tetoválás esetében megengedett az összességében maximum 100 cm2-t lefedő tetoválás, amennyiben nem olyan jelkép, szimbólum, ideológiai elkötelezettségre utaló forma, amely összeegyeztethetetlen a rendőri hivatással. Az e fölötti méretű tetoválás – független annak tárgyától és a fenti kritériumoknak való megfeleléstől – nem megengedhető. Nem megengedett az arcon, nyakon lévő tetoválás.”

2017. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!