Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen tanárról? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hogy ha valaki az óráján könyököl mindig rá szól,hogy a kocsmából gyere ki.Ha másodjára is könyököl akkor egész órán állnia kell.De miért nem engedi meg,hogy könyököljünk?Én szerintem ezzel semmilyen szabályt nem sértünk meg sőt én így sokkal kényelmeseben tudok írni.

Meg ha már valaki meg mukkan akkor kizavarja az óráról és beírja neki az igazolatlant.Mi a véleményetek az ilyen tanárról?



2017. nov. 28. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen katonás tanárom, még az inzulinrezisztens osztálytársamat se hagyta enni, mert óra van. Könyökölni nem illik az étkező asztalnál, de hacsak nem az asztalon fetregve folyton a nyáladat, akkor semmiképp nem megvetendő.
2017. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Keresztes Bence válasza:
100%
Jogszabály tiltja, hogy kizárjon a tanításból ergó kizárjon, ilyenkor ezt megkell neki mondani úgy is neked lesz igazad, tanúnak ott vannak az osztálytársak ha igazgatóhoz menne, de ha írtok egy petíciót akkor le is válthatják, ezzel kapcsolatban keresd az iskoládban működő (ha van) diákönkormányzatot
2017. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 chtt ***** válasza:
Csatlakozom Bencéhez, nem küldhet ki óráról, pláne nem írhat be igazolatlan, ha egyszer ott vagy. Tessenek ofőhöz, igazgatóhoz fordulni. A kocsma 'fílinget' én sem kedvelem (egyszer majd nézz meg szemből egy szanaszét könyöklő osztály, tisztára olyan látvány, hogy csak a sör hiányzik az asztalokról;), de azon kívül, hogy megkérem az illető(ke)t, fáradjon/fáradjanak ki eme jeles helyiségből, nincs - és nem is lehet!!! - más következménye. :)
2017. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 chtt ***** válasza:
100%
bocs, "eme jeles helyiség" természetesen a kocsmát vagyon hivatva jelölni, s nem az osztálytermet (hogyne, majd még megússza az órát, még mit nem :D :D :D)
2017. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Van olyan tanár aki utálja, ha könyökölnek az óráján... SOK
2017. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!