Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen felvételi előkészítőre...

Milyen felvételi előkészítőre mehetek?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom a x. kerületben. Már néztünk ki iskolákat a szüleimmel(Szent László,Teleki,Lövey).Eddig nem jártam el előkészítőkre, csak magántanárral készülök. Valahogy úgy érzem most ehhez a felvételihez több kéne, ezért szeretnék eljárni valahova máshova is Felvételi Előkészítőre.Csak ugye ezek az előkészítők már októberben elkezdődtek. Van esély rá hogy még ilyenkor tudok csatlakozni valahol előkészítőre? Nagyon fontos lenne!

2017. nov. 29. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem mindenhol kezdődtek még el! Nézz szét az iskolák honlapján! De! ha már mennek is érdemes megérdeklődni bekapcsolódhatsz e menet közben?
2017. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Zrínyiben is tartanak és november 12-én kezdődött csak ott is érdeklődhetsz.
2017. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó magántanárnál jobban senki sem készít fel a központira. A csoportos előkészítők sokkal gyengébbek. Azoknak inkább ott van értelme ahol szóbelizni kell.
2017. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!