Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire bonyolultan kell...

Mennyire bonyolultan kell fogalmazni emelt szintű szóbeli érettségin? Hogyan zajlik? Mennyi idő van a személyes véleménykifejtésre?

Figyelt kérdés
Segítség!!!
2010. jún. 1. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik tárgy?


Pár éve amikor én voltam, (kémia, német)

mindkettőből nagyon kedvesek voltak.

Kémiából voltak tévedéseim, volt ami nekem jutott rögtön eszembe, volt amikor ők néztek csúnyán, és kijavítottam magam. maxpontos lett. nyugi :)

2010. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olaszból!Elég nehéz témák vannak, pl.



Előítéletek, társadalmi problémák és azok kezelése


A fogyasztói társadalom, reklámok


- A motorizáció hatása a környezetre és a társadalomra


- A tudományos és technikai fejlődés pozitív és negatív hatása a társadalomra, az emberiségre



ezeknél töri,poltika, gazdaság, szociológia folyamatok!!:( ezeket még megtanulni,utánanézni!!! egy napra jó ha jut 1 tétel kidolgozása :(

2010. jún. 1. 19:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval mennyire bonyolult szerkezeteket használtatok? Sok jelző, kifejezések, hosszú körmondatok,mi az elvárás?
2010. jún. 2. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül hogyan alakultak a dolgok? Csak mert a porbléma és a témakörök a mai napig fent állnak, csak én angolból állok így..:D
2017. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!