Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Negyedik tárgyfelvétel vagy...

Negyedik tárgyfelvétel vagy más lehetőség?

Figyelt kérdés

Sajnos egy tárgyam nem lesz meg valószínűleg. Még nem is voltam belőle vizsgázni,pedig ez a 3.tárgyfelvételem. (Mindig akkor voltam beteg éppen,konolyan mondom)

Tudom,hogy lehet déláni méltányosságit kérni,de sok rémtörténetet hallottam,hogy nem mindig fogadják el. Erről tudtok valamit?

Ha nem fogadnák el,átkérhetem magam levelezőre?

Közben elkezdtem egy másik szakot is,az az ami igazán érdekel,de ha ezen már megcsináltam 2 évet,sajnálnám,ha nem lenne meg a diplomám.

Szóval így átkérhetem magam levelezőre?

21N



2017. dec. 4. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a TVSZ szerint 3 tárgyfelvételetek van és nem sikerül, és a dékánit is elutasítják, akkor kivágnak (bár az estek 99%-ban el szokták fogadni a dékánit ilyen esetekre), Szóval nem, nem kérheted át magad levelezőre.

Annyit tehetsz, hogy ha nem sikerül, akkor most februárban beadod a jelentkezésedet ugyanide és kövi szeptemberben elfogadtatod a tárgyaidat és csinálod tovább.

2017. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!