Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baba mellett szakmai gyakorlat?

Baba mellett szakmai gyakorlat?

Figyelt kérdés
Egyetemen végzős vagyok, kisfiam 3 hónapos. Nem tudom és nem is akarom másra rábízni. Valaki valami megoldást tud, hogyan legyen meg az aláírásom? Van lehetőség részmunkaidőben elvégezni? Egy céggel hogy lehet erről alkudozni? Valaki volt már ilyen helyzetben? Segítsetek, szeretném befejezni a sulit, de az hogy a kisfiammal legyek, fontosabb.

2017. dec. 7. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet egyetem függő de ha részmunkaidős az állás dupla annyi ideig kell lenni szakmai gyakon, hogy a szükséges óraszám meglegyen. Ezzel az alapból kb 14 hét 28 hét lenne. Így lehetséges, de a cégekkel sok mindent nem tudsz alkudni. Ha részmunkaidős állásban akarod csinálni heti 20-25 órát le kell dolgoznod, jellemzően fixen megvan melyik nap mettől meddig vagy bent. Nem hiszem, hogy 3 hónapos baba mellett akár részmunkaidős állást tudnál végezni, ha egyszer nincs aki vigyázzon rá közben.


Egy szaktársam járt hasonlóan, ő kihagyott egy szemeszter majd mikor 6 hónapos lett a kisbabája beadta bölcsibe és közben csinálta meg a szakmai gyakorlatát.

2017. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kihagytam 2 félévet, és utána mentem el, amikor már nagyobb volt.
2017. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!