Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki jelentkezett emelt szintű...

Aki jelentkezett emelt szintű érettségire. Hányadikán lesz a szóbeli vizsgád?

Figyelt kérdés

Miből érettségizel emelt szinten?

Az írásbelid hány pontos lett a 100-ból? : )

Milyen elvet követsz majd a tételhúzásnál?


2010. jún. 2. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Töriből érettségizem emelt szinten, az ugye 90 pontos összesen, én ebből 64-et értem el, és nem tervezem, hogy valamilyen elvet követek, a szerencsémre bízom, ami általában nekem nincs. :D Amúgy 8-án megyek.
2010. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most szombaton megyek,de nagyon izgulok mert még nem értem az ismétlés végére.Amúgy eü.al.ism. ami 4 tantárgyból áll,szóval van mit tanulni.Az írásbelin 85 pontot értem el a 100-ból.
2010. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele pont, a szakmai alapismeretek valóban nehezebbek, éppen azért, mert nem egy nagy tantárgy az egész, hanem több kicsi, és részletesen kell tudni mindent, ismerős sajnos.

Szombaton megyek én is, és még én sem végeztem, szóval megyek is vissza a füzetek, és a tankönyvekhez, de már úgy unom. : (

2010. jún. 3. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek töriből,nagyon félek tőle!:(Az írásbelin 90ből 71 pontom lett!
2010. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

SOK SIKEEEEEEERT MINDENKINEK !

Háát én nem tudok semmit, igen fent kell maradni este is, hogy végére jussak szombat reggelre. :(

2010. jún. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!