Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hová menjek tovább tanulni?

Canaan kérdése:

Hová menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Nincs különösebb érdeklődési köröm.Szerintem elég jó tanuló vagyok csak matekból van 4-em az összes többi érettségi tantárgyból 5-ös vagyok.Biológia a fő szakom ebből is fogok éerettségizni.Régen szerettem de már inkább muszályból tanulom.(a biokémia borzalmas)

Az irodalmat szeretem de az évszámk egyik fülemen be másikon meg ki.

Olyan szakon szeretnék végezni amivel el is tudok helyezkedni.

18L



2017. dec. 28. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
muszáj
2017. dec. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Istenem, miért csak azért válaszolsz első, hogy kijavítsd???


Bioszból emeltet teszel? Ha igen, akkor megjelölheted a pszichológiát, mert szerintem simán összejönne hozzá a pont, ha csak egy négyesed van. Ha meg szeretsz olvasni, ehhez egy plusz pont. Felvi.hu-n mindent megtalálsz róla.

2017. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 hozzászóló köszönöm este írtam
2017. dec. 28. 14:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerettem volna bioszbol emeltetni de a tanárunk arra nem készít fel és azt mondta h nem is sikerülne és ő nem készít emeltre. Pedig biosz faktos vagyok.
2017. dec. 28. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát el lehet helyezkedni ám kevés pénzért is. Sőt akár diplomával is ilyen 110 ezrekért. Ha normálisan akarsz keresni akkor pedig valamilyen matekos irányban kell gondolkoznod.
2017. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!