Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyíregyházi Egyetem pilótaképz...

Nyíregyházi Egyetem pilótaképzés, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szóval, esetleg aki ott tanul, vagy tanult, tudnátok véleményt írni róla? Szóval úgy alapból milyen az intézmény, dolgozók, tanulók, ha erre a szakra jársz, akkor arról is írhatnál. Milyen eredményekkel jutottatok el oda, középiskolában milyen jegyeitek voltak, stb. Erre lennék kíváncsi, mivel oda készülök, mondjuk még van pár évem.

A normális, segítőkész válaszokat előre is szépen köszönöm!



2017. dec. 29. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) most voltam ott nyíltnapon.. Azt ugye tudod hogy önköltséges? :)
2018. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Helló! Igen, persze, tudom. Ha bekerülnék Diákhitellel oldanám meg. Mellesleg megkérdezhetem, mi a benyomásod róla? :)
2018. jan. 1. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó😊 Nekem nagyon szimpatikus, meg pozitív visszajelzéseket hallottam az oda járó diákoktól is, szóval remélem nekem is jó helyem lesz ott. Remélem sikeres lesz a felvételim, igyekszek mindent megtenni az érdekében 😊
2018. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oh és ha jól emlékszem, a pilótáknak van egy elég jól felszerelt szimulátor is :)-
2018. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ és sikeres felvételit kívánok! :)
2018. jan. 2. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
köszi :)
2018. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én ott tanulok, elsőéves vagyok, középsuliban nem voltam valami fényes tanuló, viszont sikerült az érettségim, és ezzel jutottam be. A repülős tantárgyak nagyon jók, viszont lesznek töltelék tárgyak is, aminek semmi értelme. Ha bővebben szeretnél beszéni erről, írj nyugodtan privátot! :)
2018. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Helló! Tőled is szépen köszönöm a választ, ha eszembe jut valamilyen kérdés mindenképp írok. :)
2018. jan. 7. 10:31
 9/10 anonim válasza:
Nem pilóta szakon vagyok ugyan, de az egész egyetemről elmondható hogy csodás. Imádok ide járni, a campus gyönyörű, a tanárok jók, az emberek is nagyon kedvesek..nem volt még ilyen jo dolog az életemben mint a nyíregyházi egyetem:) a pilóta szakról csak annyit tudok nyilatkozni hogy helyes fiúk vannak ott😂😂😂
2018. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszi szépen a választ! :D
2018. jan. 21. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!