Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elhagyott érettségi bizonyítvá...

Elhagyott érettségi bizonyítvány igénylése?

Figyelt kérdés
Költözéskor valahova elkavarodott az érettségim, viszont szükségem lenne rá. Tudja valaki hol lehet igényelni vagy ez hogyan működik? Mennyibe kerül?

2017. dec. 30. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A régi középiskoládban.
2017. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az iskoládban kapsz másodlatot, azaz egy hiteles A4-es papírt, az árát nem tudom. Keményfedeleset már nem adnak.
2017. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2016ban 2000 Ft illetekbelyeget kértek az érettségi masodlatert de úgy tudom ettől az évtől már illetékmentes
2017. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. dec. 30. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennél bonyolultabb. Nem úgy van, hogy csak úgy adnak egy másikat. Előbb az eredetit érvénytelenítik (kivonják a sorozatszámát a forgalomból) és aztán adnak újat szóval ez nem 2 perc lesz hanem jó néhány nap esetleg hét. A volt iskoládban vagy annak jogutódjánál kell kérni.


[link]

2017. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!