Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka mellett hogy lehet...

Munka mellett hogy lehet egyetemre járni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Levelezo
2018. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szakfüggő. Ahol kevés a gyakorlat és szabadabban állíthatod össze az órarendet, ott könnyebb.
2018. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ArrowFan válasza:
50%
Nappalin is lehet, ha például valamelyik nap egy vagy két vagy nulla órád van késő délután és előtte való éjszaka éjszakázol (egyik munkatársam teszi ezt). Igazából ez teljesen órarend függő, mert ha rugalmas beosztású munkahelyet fogsz ki, simán mehetsz akkár reggel, akkár délután, akkár este. Van olyan munkahely, ahol akár mehetsz napi 4 órába is.
2018. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Én levelezőn jártam, 3 műszak mellett. Félévente 5 pénteken és szombaton volt tanítás. A suliban kértem igazolást, hogy adott napokon az órákon/vizsgán megjelentem, és a munkahelyemen ezt elfogadták (nem a munkámhoz kapcsolódó szakirányon voltam). Ezekre a napokra igazolt, fizetetlen napot írtak. Ugyanez volt a gyakorlattal is: az évi 2 hétről kértem igazolást, szintén elfogadták.

1-1 húzósabb vizsgaidőszak alatt igénybe vettem 1-1 hét táppénzt. Ja, és szeptembertől júniusig az alvás elég ritka volt: 3 műszakos munka túlórákkal (kompenzáltam azért a sok hiányzást), háztartás, párkapcsolat, beadandók, tanulnivalók, nyelvvizsgára készülés mellett.

2018. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen attól függ, hogy milyen munka és milyen egyetem. Nyilván heti 40 óra munka mellett nem végzel el egy orvosit.
2018. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!