Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbukhatok 1.75 atlaggal?

Megbukhatok 1.75 atlaggal?

Figyelt kérdés
12. felevben megbuktatnak 1.75 atlaggal matekbol? A jegyeim: 3,1,2,1

2018. jan. 2. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tanárfüggő, de a kettest általában 2 alatt nem adják meg. Sok múlik a tanárokon... Én töriből és magyarból buktam tavaly érettségin. Előtte 3 évig szakmán voltam, ahol itthon ki sem nyitottam a tankönyvet, és 3-4voltam mindenből..

A magyar tanárom 1,98-ra nem adta meg a kettest, azt mondta, hogy hálás leszek, nyáron bevágom, és vizsgán nem lesz gond vele.

Töritanárom kegyetlen volt.. 1,78-ra álltam, és zárás előtt 2,5héttel közölte, hogy meghúz, és nem javíthatok. Ugyanebben az iskolában voltam szakmán, ez a suli gimnázium is. Volt pár gimis haverom, aki visszamondta, hogy a tanár olyanokat mondott nekik, hogy ha nem tanulnak, jöhetnek hozzánk. Ennyire lenéztek, pedig ugyanebben az iskolában tanítanak.. Nevetséges.


Most újrakezdtem az érettségit (nem mentem pótvizsgázni), más tanárokat kaptam, 4-5 között vagyok mindenből szinte, és nem remegő gyorral megyek iskolába. Ennyit számit milyen a tanár. Vannak olyan osztalytársaim akik nem tanulnak, és nem az van, hogy akkor elmehetsz, hanem normálisan elmondja, hogy mennyire fontos az érettségi.

Hallok olyanokat is, hogy csomó tanárt zavarja, hogy 2év alatt kell leadni ennyi anyagot, szóval már csak ezért is meghúznak diákokat, hogy "megmutassák", hogy nekik van igazuk.


Próbálj beszélni a tanároddal, hogy valahogy javíthatsz-e, legalább 2db hármast kellene összeszedni (vagy jobb jegyet, mert ha TZ-d is 1.lett, az ügye 2 jegynek számít)

2018. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Idaig engem nem figyelmeztetett a tanar hogy bukasra allok nem is mondott semmit csak hogy ha szeretnek javithatok. Mar csak az az egy javito doga van szoval jol kene sikerulni meg a felev elott. A mi sulinkban az a szabaly hogy a tz-ket matekbol nem vehetik dupla jegynek szoval ennyibol okes. De en ugy hallottam bukas eseten kell beszelnie veled a tanarnak..
2018. jan. 4. 06:25
 13/14 anonim ***** válasza:
"Ha szeretnél, javítjatsz." Akkor csak szólt, hisz 1.75-el nem a hármasért küzdesz. 12-ben azért már nem köjkök járnak, hogy figyelmeztetni kell, és könyörögni.
2018. jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát azért elég luxus elvárni hogy egy tanár tudja uszkve 100-200 diáknak a félévi átlagát.


Nem is értem az egészet... annyira nem érdekelnek a jegyeid hogy megnézd ha tudod hogy szarul állsz ( ha tudod), és ilyenkor meg parázol...


Nem sértésből de milyen egyetemre nem kell a matek?

Mert szerintem közgazdaság kb minden egyetemen van 1-2 félévig ami matek, de még a biológusok is tanulnak integrálni deriválni.

2018. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!