Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem csináltam meg a féléves...

Nem csináltam meg a féléves gyakorlatott, de kaptam rá jelest, szakdogát leadtam, záróvizsgát felvettem. Abszolórium dátuma is ki van írva, akkor államvizsgázok?

Figyelt kérdés
Nem merem a tanárt megkérdezni így is 5öst kaptam
2018. jan. 5. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy hatalmas mázli.. de nem.


Ezek szerint történt egy hiba és a hibákról tudni kell, hogy bármikor kiderülhetnek.

Utána pedig borul a bili.. hiszen nem elég az, hogy a felelős hibázott de te ezt ki is használtad(ami már bűn... ugyanúgy felelősségre vonhatnak miatta).


Én biztos szólnék. Többet ér az, hogy nyugodtan alszom és soha nem kell attól félnem, hogy valamikor ez visszaüt.

Nem tudhatod, hogy nem-e köp be valamelyik társad névtelenül. (A sikertelen államvizsga, csúszások, ismeretlen/ismert irigy emberek.) A jövőben megromló kapcsolatok, egy irigy évfolyamtárs, pletykák..

Sőt ha netalán a jövőben valamilyen váratlan ok miatt komolyabb szereped lenne a közéletben, komolyabb szinteken, hidd el haragos az mindig lesz... és akkor aztán kutatnak az ember után.

S mivel kezdenék? Első munkahely.. alias, gyakorlat.

Nem voltál ott? Nem szerepelsz a jegyzékben?

Szívás.. egy karrier roppanhat össze benne.

2018. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Senki nem tud errol csak a tanarom

De akkor hetfon beszelek vele

2018. jan. 5. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:

"Senki nem tud errol csak a tanarom"

Jelenleg...

Szerinted senki sem fog ott lenni, amikor megjelensz az államvizsgán?

Szerinted senki sem tud arról, hogy nem csináltál gyakorlatot?

Szerinted senki sem lesz ott a diplomaosztón?


Elég ha egy valaki tud arról, hogy nem voltál gyakorlaton. Még pusztán tudatlanságból is elárulhat.

Véletlen felmerül a neved egy beszélgetésben.. és olyan az egyik partner, aki tud róla, hogy nincs meg a gyakorlatod, a másik meg valahonnan tudja, hogy voltál vizsgázni.

Azonnal 2 ember fog tudni a kis titkodról.

A kis titkok meg főleg ha ilyen "szaftosak", akkor hamar elterjednek.

Irigy emberek meg mindenhol vannak... elég ha egy olyan megtudja, akinek éppen rossz időszaka van, neki nem sikerült valami, stb.

Elég egy 5 perce regisztrált hamis email címről írnia egy levelet és már meg is vizsgálják a dolgot.

Utána pedig kínos a mentegetőzés.. hiszen amíg a tanárod védekezhet azzal, hogy hiba történt, addig te már nem.

2018. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tanár valószínűleg véletlenül követette el ezt a hibát. Simán előfordulhat ilyesmi, mint ahogy elírják a jegyet. Mindenképpen jelezd neki, mert előbb-utóbb következményei lesznek. Különben meg nem is értem, hogy fordult meg a fejedben, ne haragudj, de ez nagy pofátlanság lenne más diákokkal szemben.
2018. jan. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!