Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

A tesitanárom nem képes elfogadni, hogy latex allergiám van, ami miatt labdajátékok alól fel vagyok mentve. Már többször mondtam, hogy gimnasztikából meg ilyrnekből le tud osztályozni, de nem akar. Néha én hiányzom, néha ő, a maradék közös órában meg vagy kiütőzünk vagy röplabdázunk. Folyton azt hajtogatja, hogy akkor állok be tesizni ha olyan kedvem van, miközben mindig át vagyok öltözve. Az igazgatóhoz is bementek a szüleim 2 hónapja, de még 1 jegyem sincs, bár igaz, hogy hiányzott 2 hétig. Emberségen múlik, at tudom. De mit lehetne tenni, hogy leosztályozzon?

U.I.: Beteg vagyok, a suliból küldtek haza úgy hogy már itthon is rosszul voltam, de közeledik a félév és a szüleim azt mondják nem hiányozhatok, mert félnek hogyha 30%-ot hiányzom, akkor pótvizsgáznom kell, szóval azt szeretném még kérdezni, hogy az eddigi megtartott óráknak vagy az egész tanévi óráknak a 30%-áról kell hiányoznom?



2018. jan. 8. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt két probléma van.


1. Attól, hogy fel vagy mentve labdajátékokból, a testnevelés órákon részt kell venned. Hogy a tanár hogyan osztályoz, legyen az ő problémája!


2. A sok hiányzás, ha igazolt is, gondot jelent. Mi az oka ennek? A jogszabályokkal nem vagyok tisztában.

2018. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy alulműködésem van, amit ebben az évben vizsgáltak ki és vérvételre, ultrahangra meg mindenhova kellett járni és vissza is kell mennem rendszeresen, hogy megnézzék a gyógyszer hat-e, párszor beteg is vagyok 1-2 napig és az allergiám miatt is kell párszor orvoshoz mennem.

Az órákra bejárok, ha ezek a problémák nincsenek, de akkor sem osztályoz le, csak leültet és utánna nem is foglalkozik velem. Pedig még a bemelegítést is megcsinálom a röpihez, csqk nem játszom.

2018. jan. 8. 12:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Plusz hetente 3 tesi van, ami még nehezebbé teszi ezt az egészet.
2018. jan. 8. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!