Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozások a legkere...

Milyen foglalkozások a legkeresettebbek manapság? És melyik keres igazán jól?

Figyelt kérdés
Nem elsősorban itthonra gondolok, hanem inkább a nyugati országokban.
2018. jan. 8. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az ilyen embereket. Mi keres jól? Inkább aszerint válassz hivatást magadnak, ami tetszik, és egy egész életen át tudnád csinálni, ne az alapján, hogy mi keres jobban. Egyébként meg az a véleményem, hogy bármilyen szalmát is választ az ember, ha jól csinálja és ért hozzá meg tud élni belőle. Mértem, 2 perced Google keresés és a saját tapasztalataim alapján ezt találtam: gyógyszerész, (orvos, jogász is szerintem), gazdasági cuccos (menedzser, pénzügyi elemző, szakértő, könyvelő), kb bármilyen értelmes mérnök, és persze programozó. Ha tudsz jól programozni, még diploma sem kell. Elmész egy céghez és degeszre keresed magad...

Sok sikert a szakma választásban.

2018. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szakma választáshoz kell, de azért köszönöm. Csak kíváncsi voltam, többségben milyen válasz érkezik, mert van azért elképzelésem
2018. jan. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!