Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy magántanuló/otthon tanuló legyek? Hogy működik ez a dolog? 18/f

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 11-edikes tanuló, borzalmasan rossz tanulmányi átlaggal. Csoda, hogy eddig ki tudtam húzni ezt a három évet, persze év végenként pótvizsgákkal, de ez az év már semmiképpen sem fog sikerülni úgy érzem. Mára csúcsosodtak ki a mentális betegségeim (Pánikbetegség, Generalizált szorongás) amik sajnos befojásolnak egyaránt a tanulmányi átlagomba, és ezzel együtt nagyon megnőttek a hiányzásaim is, mivel már korán reggel elkap a pánik és a szorongás, és egyértelműen nem tudnék eljutni, még az iskola ajtóig sem, ha pedig mégis sikerülne, általában a második-harmadik óra után hazalógok mert nem bírom. Hamarosan megyek ez ügyben orvoshoz, aki remélhetőleg tud segíteni a jelenlegi állapotomon, de amíg nem leszek jobban, csak gyűlni fognak a hiányzások, mert nem fogok bejárni így...mert semmi értelme. A legelső dolgom most az lenne, hogy kicsit rendbe hozzam magam, mert tanulni szeretnék, végig akarom vinni az iskolát, csak annyiba jó lenne változtatni ezen az egészen, hogy ezt otthon nyugodt környezetben tegyem meg. Van egy osztálytársunk, neki valami betegsége van, nem tudom pontosan mi, és ő is ilyen magántanárhoz jár, csak nagyon ritkán látjuk, ha néha-néha benéz hozzánk. Ez a dolog, hogy működik, nem nagyon tudok róla semmit, gondolom pénzes dolog, de az mindegy. Kérlek meséljetek erről, vagy, hogy lehetne megoldani a helyzetem, hogy én is úgy tanulhassak mint ő? a válaszokat előre is köszönöm!

2018. jan. 8. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem pénzes dolog. Írásban kell kérni az igazgatótól, hogy magántanuló lehess és kész.
2018. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok.Ha fizetős is lenne,mellette én vállalnék diákmunkát hogy ki tudjam fizetni.
2018. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maga ez a lépés nem kerül pénzbe - legfeljebb a magántanárok, akikre viszont könnyen kiderülhet, hogy hamarosan szükség lesz...
2018. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!