Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimisek, érettségi évében ti...

Gimisek, érettségi évében ti mennyit hiányoztok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy még azért betegen, folyó orral köhögve is bementek, hogy ne kelljen pótolni...Ti elkapjátok ilyenkor egymástól?

2018. jan. 10. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gimis, de rengeteget hiányoztam utolsó évben. Egyrészt utáltam az osztályomat, másrészt akkor műtöttek... Mivel nálunk a tanárok többsége semmit nem adott hozzá a tanagyaghoz és jó könyveink voltak, itthon simán megtanultam az anyagot magyarból, bioszból, töriből, az angol és a matek meg amúgy is gyakorlás kérdése volt, én mindkettőt meg tudtam érteni netes anyagok és videók segítségével. Az oktatási hivatal honlapján fenn voltak a követelmények, az alapján haladtam, a tz-kre meg fel tudtam készülni úgy, hogy megkérdeztem az osztály egyik jobb tanulóját, hogy milyen témakörök lesznek benne épp. Minden érettségim ötös lett és nem vagyok zseni sem.:) Nem javaslom az indokolatlan lógást, ezzel csak azt mondom, hogy ne kínozzátok magatokat és fertőzzétek egymást, feküdjétek ki a nyavalyát.
2018. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában nem volt betegen bemenni. Amúgyis az volt az érzésem végig, hogyha itthon lennék akkor sokkal jobban tudnék készülni, mintha benn lennék suliban. Jóeszű tanuló voltam/vagyok, egyedül a matek emeltemre kellett komolyabban készülnöm, ami sok gyakorlást igényelt. Az iskolában töltött idő nagyrésze, főleg a tölteléktárgyak a kukában landoltak.
2018. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!