Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ki kaphat pedagógus igazolványt?

Sziasztok!
Most vagyok utolsó éves a főiskolán, óvodapedagógusnak tanulok. Hallottam, hogy van lehetőség pedagógus igazolványt kapni ami ha jól értelmeztem hasonlóan működik mint egyébként a diákigazolvány talán kevesebb az elfogadóhely vagy ilyesmi. Az lenne a kérdésem, hogy hogy is működik ez, és milyen kedvezményeket van lehetőségem igénybe venni? Mindenki aki pedagógusi pályán van jogosult a kártyára, vagy csak például a tanárok. Illetve azt olvastam, hogy a munkáltató köteles ezt a kártyát biztosítani, nekem nem kell intéznem majd valamit? Köszönöm a válaszokat előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: óvoda, óvodapedagógia, óvodapedagógus, tanár, pedagógus, igazolvány, kedvezmény

01-14 10:57  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek miért mennek kevesen természettudományos pedagógus képzésre?
Mi a véleményetek arról (helyeslitek-e), hogy egy (férfi) pedagógus (50+) állandóan jattol (kezet fog ill. pacsiz) középiskolás (fiú) diákokkal?
A pedagógus minősítéssel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni?
Van itt olyan, aki elismertette Bécsben a pedagógus diplomáját?
Ismer valaki olyan könyvet, szakirodalmat, amely a gyerekek rajzfilm-nézési szokásáról, rájuk gyakorolt hatásáról szól?
Abban az esetben, ha egy pedagógus jogosult gyp. Pótlékra, oszt. Főnöki pótlékra és gyermekvédelmi pótlékra is, de a három együtt meghaladja a pótlékalap 75%-át, csak a 15 000...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu