Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A hónapban kaphatok "fizetést"...

A hónapban kaphatok "fizetést" az OKJ-s tanfolyamon?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem október 10.én egy OKJ villanyszerelőt(Mivel ezt eléggé értem)

Kártyára kértem a fizetést ezért minden hónap 16-18. között kapok

Októberbe nem kaptam,vagyis az októberi fizetést november 16.án kaptam

Ami 44.000 forint volt,ugyanis nem egy teljes hónapot jártam,hanem 20 napot ugye

Aztán már a novemberit teljesen megkaptam December 16.án,61.000 forint

Ám December 21.én is kaptam 1 fizetés,úgyanúgy 61.000,vagyis mindegyik "kollégám" kapott.

Mivel ünnepek voltak,bulik meg ilyenek,el is költöttem mostanára.

Ám 1-2 munkatársam szerint most 16.án nem fogok kapni,a dupla fizetés miatt

Viszont van 1 papir amit kaptunk,az volt ráirva hogy a tanfolyam összesen 521.000ft juttatást kapunk

Október 10-től Április 20.ig tart.Kiszámoltam a fizetéseket,úgy hogy a januráit nem számoltam bele,és maradt 90.000 forint bruttó.Akkor mostis kell kapnom nem? CSak gondolom ünnepek miatt dupla pénzt kaptam.A gyakorlat mestertől kérdeztem de aztmondta,hogy ő ezt nem tudja..



2018. jan. 14. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hova jársz?
2018. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!