Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti az ilyet hogy tanulnátok meg?

Ti az ilyet hogy tanulnátok meg?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, minden vizsgámra sokat tanulok, pénteken kezdtem el tanulni a szerdaira. A tárgy neve Bevezetés a nyelvtudományba. Egy könyvet el kell olvasni, de emellett még nagyon sok fogalom van (kb 20 oldalnyi). Lehetetlennek látom, pedig egész nap ezt tanulom. Ezek a dolgok egyáltalán nem mennek a fejembe. Az emberek persze teljesítik, de mégis hogyan?
2018. jan. 15. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hol tartasz.

Én péntektől hétfőig elnegyedeltem volna a könyvet is meg a fogalomlistát is, és nem maradtam volna le, olyan mélységben tanultam volna meg őket, amennyire tudom.

Az utolsó nap mindig ismétlek.

2018. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!