Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy 2 kredites (féléves)...

Ha egy 2 kredites (féléves) tantárgyból, de csak ebből az egyből nem engednek át járhat azzal, hogy az állami támogatásom elvesztem?

Figyelt kérdés

Művészeti szakos hallgató vagyok és indokolatlanul beraktak nekünk erre a félevre egy olyan elméleti tantárgyat aminek köze sincs a szakunkhoz. A tanár egy bivaly és szeret buktatni.(Szerintem ebből taplálkozik) Parázok, hogyha ez nem fog menni bukhatom az államim.

Csak azért, mert ebből nem engednek át átrakhatnak fizetősre vagy sem? Lehet kicsit túl parázom, de jó előre felkészülni.

Köszönöm a válaszolat előre.



2018. jan. 15. 15:44
 1/4 akoos ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akkor kerülsz át, ha egy bizonyos átlag alá kerülsz. Szóval ha a többi tantárgyad inkább 3-4-5ös, akkor nem lehet gond, szerintem.
2018. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eddig minden tantárgyam 5ös.

Köszönöm a válaszod!

2018. jan. 15. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben, a tavaszi félév lezárása után végzik el az átsorolásokat. Az kerül át önköltségesre, akire teljesül, hogy:

- 2 félév alatt nem végzett el 36 kreditet, VAGY

- az intézmény által előzetesen meghatározott tanulmányi átlag alatt teljesít.


Igazából egy tárgy bukása miatt ilyen a gyakorlatban nem történik meg.

2018. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Nagyon sokat segítettetek. Köszönöm!
2018. jan. 15. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!