Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha félévkor hármas leszek...

Ha félévkor hármas leszek matekból, az gondot jelenthet az egyetemen?

Figyelt kérdés

5-ös a cél év végéig, és eddig megvolt a négyes, csak a sorozatokból becsúszott egy hármas és egy kettes. Természetesen azon gürizek majd, hogy ezt kijavítsam, de ez gondot jelenthet a felvételinél a félév vagy az egyetemen a sorozatok hiánya?

Gazdinfóra jelentkezek egyébként.

És tudom, hogy hülye a kérdés, de nem akarom el**szni.


2018. jan. 15. 16:00
 1/5 Roflkopter ***** válasza:
100%
A sorozatoknál, ha jól emlékszem konkrétan két képlet van, szóval nem egy nagy anyagrész amit be kell pótolni. De egyébként a félévi jegyed nem érdekel senkit.
2018. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

A félévi jegyedet nem viszed,csak év végi jegyet,illetve érettségi eredményt. De már sokadjára merül fel bennem egy dolog(kérlek,ne vedd személyeskedésnek,kérdező): miért akar egyetemre menni olyasvalaki, aki nem képes elolvasni/értelmezni a felvi.hu-n lévő dolgokat? Itt minden információt megtalálsz a felvételiről! Ahogy az iskolában is meg lehet ám kérdezni az ilyen dolgokat pl. az osztályfőnöktől, az igazgatóhelyettestől,az igazgatótól, a pályaorientációs konzulenstől. Az az utolsó lehetőség kellene, hogy legyen,hogy itt a gyakorin tegyél fel kérdést.

[link]

2018. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

tisztában vagyok mindennel (remélem). el is olvastam, azt, ami ott van az e-jelentkezésnél.

szimplán csak amikor meginog valami, akkor eléggé elbizonytalanodom. ez egy saját hülyeség.

2018. jan. 15. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A tapasztalat sajnos az, hogy aki nem tud 5-ös érettségit írni matekból és nem jár szakkörre, annak iszonyatosan nehezen fog menni az egyetemi matek. Nálunk 100 emberből átlagban 6-10 embernek szokott sikerülnie a vizsgája és rengeteg embernek még 6.-jára sem sikerül (ez meg egyenlő a hallgatói jogviszony megszüntetésével), pedig van aki harmadjára veszi fel a tárgyat.


~Egy HÖK-ös.

2018. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, ezzel számolok én is. ezért van megcélozva a min. 80%, de a 90%-ra gyúrok
2018. jan. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!