Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecenben földrajzoktatás?

Debrecenben földrajzoktatás?

Figyelt kérdés
Földrajzből szeretnék újraérettségizni és jó lenne egy felkészítő tanár hozzá, hogy sikeresen vegyem az akadályt. Kit kereshetnék ezügyben? Továbbá milyen könyveket lenne érdemes beszereznem a közép földrajzhoz?

2018. jan. 16. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A Földrajz érettségi volt a legegyszerűbb. Neten sok régebbi fent van, azokkal lehet gyakorolni. A szóbeli kicsit rosszabb, a tételek vége fele már inkább gazdaság, meg ilyen nehezebb témakörök vannak, de nekem a tanárom "kacsintott" , hogy merről húzzak :D
2018. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én már leérettségiztem 2 éve, csak szeretnék egy földrajz érettségit is szerezni mert lehet később még szükségem lesz rá. Szóval még az írásbelire nem is lenne baj egyedül felkészülni, de ha az oktatási hivatalon keresztül érettségiznék, akkor ki szóbeliztetne, meg hol lennének közzétéve a tételek?
2018. jan. 16. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen ajánlom a MOZAIK-os földrajzkönyveket, ami jelen pillanatban a legjobb a tankönyvpiacon!
2018. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!