Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy ment a felvételi?

Nektek hogy ment a felvételi?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A magyar nagyon jól sikerült, a matek viszont...jó vagyok matekból, minden 43-48 pontokat írtam itthon viszont ez most NAGYON nehéz volt. A legrosszabb az az üvegből átöntögetős meg a karátos feladat volt... Remélem meg lesz matekból a 40 pont... De amúgy mindenki azt mondta iszonyat kemény volt most a matek, szóval valószínűleg az országos átlag is alacsonyabb lesz.
2018. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jól ment. A magyar nyolcasban elfelejtettem toldalékot írni, de remélem hogy kapok pontokat, mert a szavakat jó helyre írtam. A matekban mindegyik ment, kivéve az a hülye átöntögetős. Négyszer írtan 4 féle egyenletet, de nem jött ki, valami végtelen tizedes jött ki :D

De összességében jól sikerült :)

2018. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A magyar egész jól ment de a matekot nagyon elcsesztem.De kb mindenkitől ezt hallottam.
2018. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
#2 matekból ugyanúgy végtelen tizedestört jött ki nekem is XD
2018. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem is nagyon nehéz volt a matek, pedig kitűnő vagyok matekból!! De ez... Egyszerűen borzasztóan nehéz volt.. Nagyon elrontottam.

De a magyar az jól sikerült.

2018. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
83%
A magyat az mar nevetsegesen konnyu volt. Mar nem azert de mik voltak ezek a feladatok? Lekipali? Koviubi porivel? Ezert fizettem a magyarelokeszitot hogy aztan kapjak egy ilyen full dedos feladatlapot? Nincs azzal bajom hogy konnyu volt de akkor is. A matekot meg baromi nehezte csinaljak (mivel a magyar konnyu volt) ebben semmi logika sincsen. Hany karat meg mennyit kell atontogetni hany harcsa van abban a kiba**ott toban. Vicc. A tavalyiban nem volt ennyi szivatos feladat. A magyarom olyna 43 lesz a mateknal meg orulok ha lesz 15.
2018. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
56%

Heti ketszer volt magyar elokeszitom (fizetos) ketszer matek. Ha tudom hogy a magyar ilyen bebi konnyu lesz tobbet foglalkozok a matekkal. Kitonu tanulo osztakytarsam is orul ha 20 pont lesz a matekja. Jol elba**tak a napon...sot inkabb a hetem. Inkabb legyen nehezebb magyar konyebb matek a magyar ugysem lehet olyan nehez.

Utolso vagyok.

2018. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Sokan írták hogy a matek nehéz volt. Miért? Igaz, én nem nézegettem hogy az eddigi években milyenek voltak, de az ideiben mindegyik feladatot meg tudtam oldani, olyan "hűdenehéz" egy sem volt benne. Minden eredmény egy nagyon kis gondolkodással kijött szépen. A magyar nehezebb volt, de az se volt valami nagy dolog.
2018. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző. Lehet, hogy neked könnyű volt, de nem mindenkinek megy olyan jól a matek. Bizonyára te nagyon okos vagy vannak osztálytársaim akik szintén. Ők tuti elérik a 90-94 pontot. Mindig is csodáltam azokat akiknek megy a matek. Nekem olyan mintha kínai filmet néznék orosz felirattal. :)
2018. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!