Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyi ponttal van esélyem...

Ennyi ponttal van esélyem bekerülni az alábbi iskolákba?

Figyelt kérdés

Ma írtam a központit, de nagyon rossz lett. Míg itthon 75 pontosakat írtam, ott csak hatvanat. Nagyon el vagyok keseredve, mert sok sulit kilőhetek. Az általános iskolás eredményeim max. pontosak, mind kitűnő. Az alábbi iskolákat jelölöm meg:


Kőbányai Szent László Gimnázium: -magyar-olasz szak

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium: -Média szak

-Angol szak

Károlyi Mihály Gimnázium: -angol-spanyol

Karinthy Frigyes Gimnázium: -Angol-magyar kéttan

-Emelt angol

Zrínyi Miklós Gimnázium: -Angol

-Idegenforgalom

Ebben a sorrendben jelölöm meg őket.Melyekbe van esélyem bejutni?


2018. jan. 20. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!en is otthon 80korulit irtam,de most 70 lesz kb,nagyon nehez volt a matek,azt mondta az ott levo tanar hogy volt benne ket ismeretlenes tananyag(10.-es anyag)elsore a Karinthyt szeretnem megjelolni.Amugy ha neked nehez volt, mindenkinek az,szerintem lejjebb fogjak hozni a ponthatarokat.
2018. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DeathGamer127 válasza:
Szia, bocs hogy nem a kérdésre válaszolok de én is hasonló helyzetben vagyok. Itthon megírtam min 35 pontosra a matekot és min 40 re a magyart, de a felvételi valami borzalmas lett a magyar min 36 max 42, a matek min 18 max 24. Én is kitűnő vagyok és nagyon szerettem volna a váci Boronkayba informatika szakra menni, de az ennyi ponttal(ha a tavalyi ponthatárokat nézzük) egész biztosan El úszott, sőt az utána következő szakok nagyrésze is. Szóval reménykedem hogy nem csak én rontottam el a matekot és felvesznek.
2018. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán a Zrínyibe van esély a többibe nincs.
2018. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Update: 68 pontos lett😊
2018. febr. 3. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!