Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Help! Jövő héten záróvizsgázom...

Help! Jövő héten záróvizsgázom. Milyen szakdolgozahoz kapcsolódó kérdést tudnátok mondani az online kereskedelemhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Téma az e-kereskedelem, azon belül is magyaroknál a Jófogás volt a fő téma, nemzetközi versenytárs pedig az AliExpress. Hiába olvasom át a dogát, nem tudom, hogy ilyenkor mire kérdeznek rá, minden számszerű adatot nem tudok megjegyezni fejből. Volt kérdőívem is hozzá.



2018. jan. 21. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanártól függ...

Nálunk olyanokra kérdeztek rá, hogy-mit hogyan és milyen módszerrel határoztunk meg. (Persze azon belül is azokat.. amik már speciálisabbak voltak)

2018. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én nem gazdaságis szakot végeztem, így külső szemmel tudok tippet adni.

Például a kérdőívek kitöltőinek összetétele (kor, nem), milyen kapcsolatban áll a kutatás eredményével. Vagy a szokásos kérdés: "Ez a kutatási téma miért jó?" (ezt úgy értsd, hogy az eredményt mire lehet felhasználni a gyakorlatban)

2018. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell számszerű adatokat tudni, elég ha nagyjából képben vagy az eredményekkel meg van valami elképzelésed miért az az eredmény ami. Elég általános dolgokat kérdeznek főleg, miért ezt választottad, utólag is így csinálnád-e vagy valamin változtatnál, mennyire volt meglepő az eredmény, mire számítottál és miért.
2018. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Primer (kérdőív ugye) és szekunder kutatást folytattam. Az általános irodalmi részre a kutya nem kíváncsi, ugye? Úgy képzelem el, hogy azt mindenki 6x hallotta már, és inkább a gyakorlati részre mennek rá. A vèdèsnèl már tervezem úgy mondani, hogy elmondom a módszert, eredményt, és javaslatot teszek, hogy ne szívassanak annyira. Egyébként tényleg igaz, hogy általában nem olyan nehéz az egész, mint amennyire fel az ember tőle?

2018. jan. 21. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!