Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik diákszövetkezethez...

Melyik diákszövetkezethez érdemes menni?

Figyelt kérdés
Pl. Melodiák,Fürgediák

2018. jan. 21. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Városfüggő, ahol én lakok a melódiák csapnivaló, de náluk van a legtöbb meló, viszont nagyon megbízhatatlanok. A fürgéseknél viszont alig van munka, pedig sokkal segítőkészebbek. Viszont van egy szombathelyi ismerősöm, aki meg a fordítottját mesélte. Szóval merre érdekelnének a diákszövetkezetek?
2018. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesten. Igen hallottam hogy a melodiaknal nem olyan kedvesek, de nagyon vegyes vélemény van szinte mindegyikről
2018. jan. 27. 09:35
 3/3 anonim válasza:

amit ajánlani tudok bármikor:


Y generáció iskolaszövetkezet

MADS (Márton Áron iskolaszövetkezet)


Sok munkájuk van, fizuk is egész rendben és segítőkészek, ami szerintem az egyik legfontosabb!


Ami egész jó:


Eudiákok: itt projektmenedzser függő hogy mennyire segítőkészek, de ki lehet fogni nagyon jó munkákat és ha feliratkozol a hírlevelükre (nagyon átlátható, nem kell külön kutakodni minden információért) igazából csak az emaileket átfutva is találhatsz munkát, ami nem nagy fáradtság.


Amit kerülj messziről:


Worklandplus

Nem adnak korrekt tájékoztatást a munkákról, úgyhogy úgy menj oda dolgozni hogy pár meglepi biztos ér a helyszínen.

2018. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!