Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Ruanderről?

Mi a véleményetek a Ruanderről?

Figyelt kérdés
Az Android fejlesztő tanfolyamra lennék kíváncsi.

2018. jan. 21. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

1. a Ruander NEM bootcamp hanem egy tanfolyamos cég

2. jártam hozzájuk más tanfolyamra, semmi extra, beiratkozol megtanítják az alapokat, az alapok alapjait (magad is megtanulhatod de ha nincs hozzá inspirációd nem fog ártani a tanfolyam)

3. mint látodhatod a képeken a felszerelség lehetne jobb, notebookon nyomják ami olyan amilyen de elmegy

2018. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Esetleg tudnál ajánlani egy bootcampet vagy inkább próbáljak meg magamtól megtanulni?Előre is köszi:)
2018. jan. 22. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább nem írnék konkrétat magam is filózok melyiket kezdjem el. Javat a progmasters, reaktorlabs, braininghub, matritellabs oktat meg talán a greenfox is, a coodecool a maga 1.5 évével a legkorektebb abból a szempontból hogy ennyi idő alatt tényleg meg lehet tanulni, azt nem tudom oktatnak-e java-t ott. Androidra nem tudom oktat-e bármelyik, inkább Java SE+EE (web)
2018. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy mind nagyon drágák, irreálisan, ha jó az oktatás talán úgy-ahogy megéri, ha nem, nyilván nem... én amondó vagyok próbáld magad és ha végképp nem megy...
2018. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 22. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Én jelentkeztem a Ruanderbe egy tavasszal induló képzésre, elég jókat mondanak róla, hogy színvonalas az oktatás és gyakorlatias, hamarosan kiderül :)
2018. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kedves 6-os, megkérdezhetem, hogy milyen tapasztalatod van a sulival kapcsolatban? :)
2022. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!