Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért keresett rajtam puskát...

Miért keresett rajtam puskát a tanár, mikor nem is volt?

Figyelt kérdés

Háromszor fel kellett álnom, mondtam, hogy nem puskázom. Csak gondolkoztam, meg közben játszottam a tollal.

Nem hitte el, most abban a tudatban va, hogy átvágtam. De, ha egyszer nem??? Hiàba is kereste volna tovább. Nem írtam.

Remélem ezért nem kapok rosszabb jegyet, mint ami jár.


2018. jan. 22. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is volt egy ilyen tanárom.Én mondtam neki ha nem hiszi el átkutathatja a cuccaimat is sőt még át is öltözök h a ruhámat át kutassa XD Nagyon nagy vagány voltam XD aztán nem akarta elhinni.Mondom akkor átmegyek az igazgatóhoz és ott folytatom.Aztán végül elhitte vagyis nem akarta zavarni ezzel a dirit XD Figyi ne foglalkozz vele ha rosszabb jegyet ad akkor hívasd be a szüleid és kérjék meg a tanárt h hagy nézzék megy a dolgozatod összehasonlítva egy hibátlan dogával :)
2018. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem is írtam, tudtam, hogy nála esélytelen. De már ezt eljátszotta egyszer...

Ültessen ahova akar, még fel is húztam a pólómat, meg a zsebemet is megmutattam...

Ha egyszer nem, akkor fogja már fel. Nem elég hogy egyóráig tanultam, még meg is gyanúsítanak. Nem buktam le nála soha, nem azért csinálja.

Aztán idegeskedjek emiatt is.

2018. jan. 22. 16:31
 3/4 anonim válasza:
47%
Engem elkezdett tapizni... 😨😒 Mondom hat ember nincs nalam puska.. de azért folytatta.. No volt amugy 😂😂😂 22L
2018. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül ötös lett, puska nélkül :)
2018. jan. 26. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!