Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE vagy Corvinus nemzetközi...

ELTE vagy Corvinus nemzetközi tanulmányok MA?

Figyelt kérdés
Másoddiplomának szeretném elvégezni ezt a mesterszakot, de nem tudom eldönteni, melyik egyetemet válasszam. Azt olvastam, hogy az ELTÉ-n éppen megújul, korszerűbbé válik. Ti melyiket ajánlanátok?
2018. jan. 27. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik közelebb van.

Amúgy a Corvinust választanám.

(De nagyon kevesen vannak azok, akik mindkét intézményben voltak ugyanezen a szakon... és az még kevesebb, aki pártatlanul tudna ítéletet mondani)

2018. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Egyik sincs közel, mert vidéki vagyok, szóval talán ez befolyásolja legkevésbé a döntést. :D Azt tudom, hogy olyan embert nem fogok találni, aki mindkettőt elvégezte, de arra vagyok kíváncsi, hogy a saját tapasztalataik milyenek az adott képzésről, megbánták-e, megérte-e elvégezni, vannak-e kilátásaik stb. Már ez is hatalmas segítség lenne, ha azt össze tudnám hasonlítani. Egyszer már mellényúltam, mert nem jártam előtte utána annak, hogy milyen színvonalú az adott oktatás, szóval most inkább kérdezősködöm, hátha. :)


Azt megkérdezhetem, hogy miért a Corvinus? Az egyetemnek van nagyobb hírneve vagy a NT színvonalasabb ott?

2018. jan. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!