Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondják ezt angolul?

Hogy mondják ezt angolul?

Figyelt kérdés
" "Jelenleg egy kis szünetet tartok az iskola miatt. Ezért nem leszek túl aktív. Amint kijön Jack sztorija, azt megfogom csinálni. Úgy tervezem, hogy Jack és John sztorját végig megcsinálom. Mást most nincs nagyon kedvem játszani. Következő hónapban feltöltöm a debit kártyámat, és vásárolok új sztorikat. De nem tudom mikor lesz időm végig játszani. Nyáron szeretnék spanyol nyelvet is tanulni. Most arra is spórolok. Köszönöm a türelmeteket!"

2018. jan. 28. 14:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Az iskola helyett vizsgákat akartam írni. Bocsi!! Béna vagyok angolból, és nem szeretnék marhaságokat összeírni. Köszönöm előre is annak, aki tud segíteni.
2018. jan. 28. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!