Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megvan a 250 óra hiányzásom,...

Megvan a 250 óra hiányzásom, mi lesz?

Figyelt kérdés
Átléptem a 250 órát, de le tudtad zárni mindenből (ugye most félévkor). 12.es vagyok, pár hónap van érettségiig és nem szeretném előlről kezdeni az évet. Mit lehet tenni?

2018. jan. 31. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első félévben már összeszedted a 250 óra hiányzást? Jól tolod...


Ha nem hiányzol többet, nem kell vele foglalkoznod, a tanáraid majd elsimítják.

2018. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kórházban voltam, szóval igazoltan voltam távol
2018. jan. 31. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Ezt nem lehet sajnos elsimítani.

Ilyenkor év végén osztályzóvizsgát kell tenni, de nem vagyok benne biztos, hogy ez az utolsó évben is lehetséges, tekintve, hogy jön az érettségi. Talán az megoldás lehet, hogy magántanuló leszel, úgy több a hiányzási lehetőség.

De miért nem az osztályfőnököd vagy az igazgatót keresed meg ezzel a kérdéssel? Szerintem itt mindenki csak találgat, a pontos választ ők tudják.

2018. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

"Ezt nem lehet sajnos elsimítani."


Hanem? Nem jelentik, és a kutyának nem fog feltűnni.

2018. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha van róla igazolásod, akkor mi a gond?
2018. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én tavaly voltam 12-es pont ilyen helyzetben. Kórházban voltam komoly betegséggel és 400 órát hiányoztam. De a tanárok nem írták be a hiányzást, így érettségizhettem és most egyetemre járok.
2018. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Iszonyatosan ritka, hogy a tanárok ezt elsumákolják a diákért. Ha kapnak egy ellenőrzést és kiderül, akkor nagyon súlyos következményei lennének.
2018. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert az ellenőrzések annyira gyakoriak, mi? Ha jön egy ellenőr, akkor megmondják, hogy ez a gyerek bejár órákra, ennyi. Vagy az ellenőrzés napján beírják hiányzónak, hogy ha létszámot nézne, akkor azért ne legyen gyanús neki.
2018. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom mit beszélek, azt viszont kétlem, hogy Ön tökéletesen belelát az iskola ügyeibe.
2018. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy ha valaki kórházban volt, annak nyoma van papírokon több helyen, tehát az iskolai hiányzást nem lehet eltitkolni.
2018. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!