Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újra kell eü-vizsgát tennem?

Újra kell eü-vizsgát tennem?

Figyelt kérdés
Három éve kezdtem el először csinálni a jogsimat, de bizonyos tényezők miatt abbahagytam a folyamatot. Ezalatt csak az eü-vizsgát csináltam meg, ill. az orvosnál voltam vizsgálaton. Ami a KRESZ-tanfolyamot illeti, azt is elvégeztem, de aztán nem sokkal jött a nagy szakadás, úgyhogy annak nem lett eredménye. (És tudom, hogy azt újra kell járnom.) A kérdésem arra irányul, hogy ha most újra nekifutok a jogsinak, akkor az eü-t is teljesen elölről kell kezdenem, vagy csak a KRESZ-t kell újrajárnom és elmenni belőle vizsgázni? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. febr. 5. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az EÜ meg van azt nem kell újra csinálni, gondolom kapták róla ilyen vöröskeresztes igazoló kártyát is. Csak a KRESZ-t kell újra csinálni, aztán mehet is a gyakorlat.
2018. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

EÜ vöröskereszt nem kell!

Ha voltál akkor orvosin és 10 évre kaptad akkor az sem kell!


Kresz és Forgalmi vizsga viszont kell!

Vagy beülsz tantermi oktatásra vagy igénybe veszed az autósiskola által nyújtott E-Titános számítógépes programot!


Az nagyon jó csak rá kell feküdni! Felkészít a hatósági elméleti vizsgára! :)

2018. febr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!