Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismertek Magán Énektanárt...

Varga_Mimi2000 kérdése:

Ismertek Magán Énektanárt Szombathelyen?

Figyelt kérdés

Magán énektanárt keresek. 17/L

Tudom kicsit késői elkezdeni éneket tanulni, de jött egy nagyon fontos lehetőség az életembe, és ahhoz kéne egy alap ének tudás. 2 évet voltam énekkaros, de nem sokat segített. Meg igazából a bajom azzal van, hogy nem tudok más emberek előtt énekelni, amin változtatni akarok. Kérlek, sürgős!



2018. febr. 6. 20:54
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Sikerült azóta találnod énektanárt?

Foglalkozol még énekléssel?

2019. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thrixyyy válasza:
100%

Szia!


Én történetesen magánénektanár vagyok, és Szombathelyen tevékenykedem. A Pécsi Tudományegyetemen szereztem a diplomámat tavaly, és ha még mindig érdeklődsz az éneklés iránt, nagyon szívesen meghallganálak.


Egyébként hadd nyugtassalak meg: abszolút nem késtél le semmiről, sőt ma már 19 évesen a legjobb korban vagy, amikor elkezdhetsz kicsit komolyabban énekelni.


Kérlek keress privát üzenetben. ;)

2020. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!