Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos az egyetem...

Szerintetek fontos az egyetem vagy a főiskola?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm szerint muszáj hogy legyen ne csak egy senki legyen az ember. És ha az én gyerekeim nem akarnak menni mit tegyek? Szakmával vagy gimi után nyelvvizsgával már nem is emberek és nem fognak megélni?

2018. febr. 7. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fontos az egyetem, de nem azért, amit az ismerősöd mondott.
2018. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
nem az egyetem hanem a végzettség a fontos. Egy jó szakmával(ács, autószerelő, hidegburkoló) többet kereshet mint más két bölcsész diplomával.
2018. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már ha a jó szakmunkásember érti is a szakmáját, ami ez esetben előfeltétel, amit mindenki elfelejt!


Lehet valaki villamosmérnök, orvos stb ha nem ért hozzá, alkalmatlan és sose dolgozik benne...a végzettség egy dolog a szakértelem meg egy másik dolog! A kettő nem jár együtt!


Szakmánál is így van ez...téves azt sulykolni, hogy szakmunkás bizonyítvánnyal hülyére keresi magát a helyes hülyére keresheti magát, ha! összejönnek a feltételek ami lutri...és majd az élet eldönti! Előre nem lehet tudni csak max tippelni!

2018. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Az egyik ismerősöm szerint muszáj hogy legyen ne csak egy senki legyen az ember."


Az ismerősödnek 100%-ig igaza van. Azt nem teljesen értem, hogy hogyan sikerült idekevernie a felsőoktatást, szerintem kérdezd meg tőle, ha kijózanodik.

2018. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!