Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakornoknak akkor is jelentke...

Gyakornoknak akkor is jelentkezhetek adott helyre, ha nem az én szakomról várják az embereket?

Figyelt kérdés
Ill. akkor is, ha nekem nem lenne közelező gyakorlatot végezni, de szívesen csinálnám, mert később is hasonló helyen szeretnék dolgozni?
2018. febr. 9. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, az már más kérdés, hogy egyáltalán behívnak-e interjúra. Cég, szakma, HR válogatja, hogy mit kezd egy ilyen jelentkezővel.
2018. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Perszeee, nézegesd a frissdiplomás honlapját ott egy csomó van. Meg én úgy is szoktam keresni, hogy leülök a gép elé, és ami eszembe jut márka/cég annak meglesem a karrier oldalát. A nagyobbaknak mind van gyakornoki programja, jobb-rosszabb feltételekkel. Ezeknél az hogy leigazolják a gyakorni időt ha kell csak plussz, de a nem a cél.
2019. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!