Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 27 kreditre is lehet kapni...

27 kreditre is lehet kapni tanulmányi ösztöndíjat, ha jók a jegyeim?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha nem vágnak át fizetősre!
2018. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fognak, legutóbb csomó kreditem és 6,1 körüli korrigált kreditindexem vagy mi a francom volt. De most a munka és a szakdoga nellett nincs időm felesleges szabválokra, az ösztöndíjról viszont nem szeretnék lemondani.
2018. febr. 15. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy vagy két félév alatt 27? És főleg, melyik egyetem, ezt az adott egyetem Térítési és Juttatási Szabályzata (TJSZ) szabályozza. Elméleti akadálya nincs, és az első hozzászólónak, ha egy félév alatt szerzett 27 kreditet a kérdező, akkor az teljesen normális, persze ez is egyetemtől és szaktól függ.(két félévente 36 kredit kell azaz átlag félévente 18, ahóz hogy államin maradj)

Csak hogy példát is mondjak, én pár evvel ezelőtt Győrben a SZE-n 22 kredittel, és 2,3 as ösztöndíjindexszel is kaptam tanulmányi ösztöndíjat.(szakátlag a béka segge alatt kettővel kb 1,8)

2018. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félévente jön az ösztöndíj, szóval azokban gondolkodtam, és SZTE. Most vagyok végzős, ez lesz az utolsó félévem, ezért nem szeretnék túl sok felesleges vackot felvenni.
2018. febr. 16. 12:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Előző félévben 32 kreditem volt
2018. febr. 16. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Marmint erre a tavaszi felevre vettel fel 27 kreditet? Utolso felevre mar nem jar osztondij.
2018. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre vettem fel. De hogyhogy nem jár? Ilyesmiről még egyáltalán nem hallottam.
2018. febr. 17. 19:12
 8/9 A kérdező kommentje:

Oké, egyetlen helyen, célirányosan keresve sikerült ezt az infót megtalálni. Még jó, hogy ilyen "egyszerű" tájékozódni...


Köszönöm a választ!

2018. febr. 17. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat mivel az utolso felev utan, ha minden jol megy elhagyod az iskolat. Aztan mar ugyan nem kuldenek neked penzt.
2018. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!