Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell tételeket kidolgoz...

Hogyan kell tételeket kidolgozni? Hogyan lehet azt megoldani hogy egy tétel meglegyen másfél oldal?

Figyelt kérdés
számitógépszerelö és karbantartó tételekröl van szó. 20 db tétel van és minden tételnek másfél oldalnak kell lennie legalabb, de hogy kell ezt megcsinálni?? nem lehet ezeket valahonnan letölteni?? elég nekem ezeket mind megtanulni nem értem mi értelme még ilyen hulyesegekel foglalkozni, adnák ide kidolgozva jobb lenne.

2018. febr. 16. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogd a jegyzetet és az ajánlott irodalmat, és gyűjts össze gondolatokat, hogy mit tudsz mondani a témáról. Definíciókkal, képletekkel, levezetésekkel, ábrákkal simán meg lehet tölteni 1-2 oldalt, még nem is kell szellősen írni.

Az értelme meg annyi, hogy megtanulod rendezni a gondolatokat (bár az irodalom valamennyire segít), rákényszerít, hogy legalább írjál (sokaknak így marad meg jobban) és látod magad előtt, hogy hogy kell felépíteni a feleletet.

2018. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak itt problémák..

A tételhez kapcsolódó fogalmakat kigyűjtöd, majd bővebben valahonnan kimásolod a tétel lényegét ha lusta vagy.

2018. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
halljátok én ezt nem birom megcsinálni, probálom de nem megy még internetel se, lehet olyan embert találni aki pénzért megcsinálná ezt nekem??
2018. febr. 17. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Két eset lehetséges, vagy nem értesz hozzá (ez azért meglepne) vagy lusta vagy és nem vagy képes leülni 30 oldalnak megfelelő információt megkeresni, leírni és rendezni. Egyébként ha valakivel kidolgoztatnád, nagy valószínűséggel nem sok hasznád vennéd, mert egy laikus nem feltétlenül tudja megragadni a tétel lényegét.

2018. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért van az a pénz, amiért simán kidolgozok valakinek pár tételt. :D

Ajánlattal üzenetbe kereshetsz! :D

2018. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
wordben honnan lehet azt tudni hogyha kinyomtatom akkor meglesz e másfél oldal??
2018. febr. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!