Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Decemberben fogok államvizsgáz...

Decemberben fogok államvizsgázni, jár-e nekem a diákigazolványmatrica?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig, vagy most?
2010. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Arra a félévre jár. Minden megkezdett félévre.
2010. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm.
2010. jún. 8. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen jár.

Én is decemberben (most) államvizsgáztam.

És októberben v. novemberben átvettem az aktuális félévi matricát. Persze ennek elég sok előnye is van. Egyrészt, lehet, hogy addig már nem kéne bejárni, mert mondjuk az utolsó hetekben otthon vagy és az államvizsgára készülsz, de ezzel szemben március 31-ig még vehetsz diákbérletet, plusz a TB is jár még május 16-ig.

Tehát ha nem találnál munkát, a TB-t is csak május 16-ától kellene fizetni, mert eddig az időpontig biztosítva vagy.

Úgyhogy igen, jár neked matrica, és vedd is át, mert sokat nyersz vele, ha megvan.

2010. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még egy pár év múlva lesz, de én úgy tudtam, hogy az nyáron van. Hogy lesz decemberben az államvizsga?
2010. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó úgy, hogy ETR-ben elszúrták a szigorlati tárgyak vizsgafelvételét, és államvizsgáig már nincs több szigorlati időpont.
2010. jún. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!