Ki hova jelentkezett?

Figyelt kérdés
Na, biztosan ezer ilyen kérdés lesz, de így a jelentkezés leadása után elkapott a kíváncsiság, és a láz. :D Ti hova adtátok be a jelentkezéseteket? Készültök nagyban?

2018. febr. 21. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Én Szeged pszichológiára, de megjelöltem még az ELTE törit is:) és igen, rengeteget tanulok, most megyek szombaton felsőfokúzni is, szóval nem unatkozok.
2018. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

BME-VIK mérnökinfó :)


Nagyon félek a matektól, nem fogok emeltezni, csak követem a faktos eseményeket meg magamtól csinálgatom itthon a feladatokat meg nézem a vidiket. Mivel a programozást teljesen random szerettem meg és egyfajta szenvedély lett, amit éjszakákba nyúlóan szívesen csinálok, az nekem a "könnyebb", dehát lesz ez még így sem. Mikor leadtam a jelentkezést, akkor kezdtem el igazán izgulni, hogy juj, milyen lesz, juj, hogy lesz, juj, alig várom, egyszerre teljen gyorsabban az idő, mert ott akarok lenni és azt akarom tanulni, de teljen lassabban is, mert annyi mindent be kell pótolnom meg annyi dologra rá kell erősítenem, a fizikatanárunk is csak filmet nézetett velünk, szóval a dolog nagyobb része itthonra marad, önállóan... :( A pontjaim miatt kevésbé aggódom, mint a bennmaradás miatt... Szerintem okkal. :D

2018. febr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
OE-NIK (mernokinformatika)
2018. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Pázmány jogász. Törire készülgetek, többi tantárgyra is hamarosan elkezdek.
2018. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
BGE-KKK
2018. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Debreceni Református Hittudományi Egyetem tanító szak. Nincs mire készülnöm mert már van érettségim,elég lesz a pontom rá.

19/L

2018. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
PTE-ETK mentőtiszti szak, nekem sem kell készülnöm, mert értettségim már van. Sok sikert mindenkinek
2018. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hajrá mindenkinek! :D Szurkolok!

Jöhetnek még a jelentkezők, jó olvasni, hogy milyen sokszínűek vagyunk.

2018. febr. 22. 17:18
 9/14 Lipton18 ***** válasza:
100%
SE-ETK gyógytornász szakirány :)
2018. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-BTK egyiptológia, nekem sem kell rá készülnöm, már van érettségi, simán meglesz :) sok sikert nektek
2018. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!