Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden vágyam hogy szerezzek...

Minden vágyam hogy szerezzek diplomát a Corvinuson, de fogalmam sincs hogyan folyik egy tanrend. Valaki elmagyarázná mire kötlező járni, és mire nem?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Keress egy olyan egyetemet, ahol nívós oktatás folyik, nem csak felkapott. Ott a szegedi, vagy a debreceni.
2018. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Kapsz egy órarendet és azon lesznek az óráid, továbbá elmagyarázzák hogy mi kötelező, én a helyedben mindegyikre bemennék azért. Bár én nem ide járok de a kötelező óraim nem segítenek annyit mint a nem kötelezők. Hívd fel őket biztos hogy tudnak segíteni.
2018. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Bemész néha, elvagy, zh-ra, vizsgára (ha van) ráírsz valamit aztán ötös. Ha az általános iskola nem jelentett gondot, akkor ne félj a Corvinustól.
2018. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Jaj ezektől a nagyokos kommentelőktől kész vagyok:D vagy bge-sek és azért fröcskölnek mert nem lett elég pontjuk a corvinusra, vagy bme-sek, akik már annyira megkeseredettek a sok felesleges szivatástól, hogy már csak ez maradt nekik.



Megnézném azért hogy egy pénzügy számvitelt, gazdelemzőt, alkalmazott közgázt mennyire "könnyen" végeztek el;)

2018. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd be a szakot a gugliba, amelyikre menni szeretnél és azt, hogy tanterv. A legtöbb egyetem honlapján fent vannak ezek.
2018. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
19%

Na, nehogy már kimaradjak a trollkodásból... :P


Hát a tanrendről nem tudok nyilatkozni, én úgy csináltam, hogy egy hétvégén lementem a Fővám téri vásárcsarnokba, aztán ha már arra jártam, elvégeztem a Corvinust is.

2018. febr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, milyen szakról beszélsz? ne légy életképtelen
2018. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!