Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolába nekem egyetlen...

Iskolába nekem egyetlen egyszer sem tanítottak programozást 12 év alatt, máshol is így van?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem se tanítottak, de én 4 éves általános gimnáziumi tagozaton tanultam. Akik az osztályból fakultációra jelentkeztek ők tanultak egy kevés programozást, akik meg az 5 éves nyelvi előkészítős osztályban voltak nekik tanterv szerint volt programozás. Olyan sokat ők se tanulták, csak a nagyon alapokat.
2018. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi nem tanultunk semmi ilyet. Közép suliban nem is gépeztünk hogy ha jól emlékszem. Pedig nem vagyok idős 2 éve érettségiztem.
2018. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nem tananyag. Esetleg általánosban bohóckodnak kicsit a teknőssel. Emelt érettségin van programozás, meg informatikai szakgimnáziumban.
2018. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tanultam semmi ilyet, csak logo volt anno meg egy kevés html, de azt azért nem nevezném annak... Ezzel csak az a baj, hogy ha magadtól tanulsz, hajlamos lehetsz rossz minták elsajátítására és berögződésére, ha meg egyetemen látsz először progot, elég meredek lesz. Bár az így is-úgy is az.
2018. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol nem része a tantervnek, ott persze, hogy nem tanítanak.
2018. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!