Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen szakmát...

Szerintetek milyen szakmát érdemes tanulni felnőtt fejjel, amit keresnek és meg is fizetnek?

Figyelt kérdés

Ti milyen OKJ s tanfolyamot választanátok felnőtt fejjel?

Főként műszaki területen, de végül is mindegy.



2018. márc. 5. 08:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, ffi:-)

Bár a műszakiból sejthető.

2018. márc. 5. 08:24
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Víz, gáz szerelő, szobafestő, ilyesmi.

Ha jól dolgozol, akkor hamar "meggazdagszol".

Na persze itt dolgozni kell, fizikai munka...

2018. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még valaki?
2018. márc. 6. 09:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt van pár lista:


[link]


[link]


[link]

2018. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az egészségügy - mert ott mindig keresnek embert - próbáld meg, hátha el tudnád végezni a műtős képzést. Én egy olyan olyan ügyes műtős fiú keze alatt voltam, hogy csuda! Persze lehet, hogy később továbbtanult az orvosin, nem tudom, de három olyan terület van, ahová mindig keresnek embert: az egészségügy, a posta és a MÁV.
2018. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

5.nek. Lehet valóban keresnek az egészségügyben, MÁV nál, postánál, embereket csak nem fizetik meg őket, az a baj.

Volt javasolva a gázszerelő. Szóban is többen ajánlták, azt mondják ez a szakma ma nagy sikerrel kecsegtet Magyarországon.:-))). Bár inkább :-((((

2018. márc. 8. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!